Sanal Alemde Curali'ye Hoşgeldiniz!

(((26 Mayis 1999)))

 • Mehmet DURAN Editör:

 • Misafir Defteri

  Misafir Defteri
 • Canli Radyo

  curaliradyo-width1
 • Curali Hava Durumu

 • Curali Rehber

 • Curali Avrupa Rehber

 • Çayıralan Kaymakamlığı

 • Çayıralan ve Köyleri Der.

 • ŞEHİRLER ARASI MESAFE

 • Destanlar

 • Çayıralan Mermer

 • Kubbealti

 • Curali Şenlik

 • Reklamlar

ERYILMAZLAR GROUP GÖZ KAMAŞTIRIYOR

Posted by Mehmet Duran 14 Eylül 2010

Yozgat TSO 2009 yılı vergi rekortmenlerine Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da katılımlarıyla İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü konferans salonunda ödül töreni düzenledi.

Vergi rekortmenleri Yozgat il sıralamasında ilk 10’un içerisinde yer alan Eryılmazlar Group’a ödülünü Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Erkekli takdim etti.

Ödülünü alan Eryılmazlar Group Yönetim Kurulu başkanı Hüseyin Eryılmaz gazetemize yaptığı açıklamada; İnşaat, tarım, iş makineleri, ve turizm gibi sektörlerde hizmet verdiklerini, hedefli ve kaliteli hizmet sunmayı prensip haline getirdiklerini belirtti.

YOZGATLIYIM,

VERGİMİ YOZGAT’A ÖDÜYORUM

Yozgat Çayıralan ilçesinde dünyaya gelen 1995 yılında Çayıralan ilçemizden Kayseriye, buradan da Türkiye’nin her tarafına yatırımlarını taşıyan genç işadamı Hüseyin Eryılmaz;

“Çayıralan’da 5 yıldır vergi rekortmeniyim. Bu sene Allah bize Yozgat il sıralamasında ilk 10’a girmeyi nasip etti. Biz Türkiye’nin her tarafına yatırım yapıyoruz, ancak şirket merkezlerimizi Yozgat’ın dışına götürmedik. Vergimizi, stopajımızı, sigortamızı Yozgat’a yatırıyoruz. Kurumsal bir yapıya sahibiz. Yapacağım yatırılmalarda bundan sonra Yozgat olacaktır.” dedi.

YATIRIMLARIMIZ DEVAM EDİYOR

Genç yatırımcı Eryılmaz, Türkiye’nin dört bir tarafına demir verdiklerini belirterek sektördeki iddiasını sürdürüyor. Eryılmaz; “Kayseri’de Ankara’da Karabük’te ve İskenderun’da demir işiyle uğraşıyorum. Buralarda demir depolarımız mevcut. 64 tane çalışan personele sahip olacaklar, Aynı zamanda Nevşehir’de 600 kişilik apart kız yurdu ve eğlence merkezi yapıyorum. İnşallah 9 ay gibi bir süre zarfında faaliyete geçecek. İç Anadolu’nun en büyük kız yurdu olacak. Nevşehir merkezde yine Vilton otelini aldık. 150 odalı apart şekilde hizmete açacağız. Daha sonra Lojistik taşımacılığında da faaliyet göstermekteyiz. Aytaç suyun Türkiye’ye dağıtımını yapıyoruz.” dedi.

Boğazlıyan Cavlak mevkiinde şuanda devam eden bir projemiz var. Yozgat Valiliği’nden de bu konuda randevu talep ettik. Termal ve Süt Entegre tesisi kurmak için Yozgat Valiliği’ne başvurumuz oldu. 2010 yılında bu başvuruyu değerlendirip sonuç alırsak 2011 yılında temel atacağız. 500 kişiye istihdam sağlayacak.

ZİCEV’İN BAŞKAN YARDIMCISIYIM

Şirket olarak sosyal sorumluluk kapsamında da ellerinden gelen tüm imkanları seferber etmek için uğraşan Eryılmaz, “Kayseri’de Zicev’in (zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı) yönetim kurul başkan yardımcılığı görevini de yürütmekteyim. Kayseri de kendi okulumuzdan 150 çocuğa ücret talep etmeksizin kendi imkânlarımızla yardımcı oluyoruz.

ALTIN ADAMLAR ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ

İpekyolu Medya Grubu tarafından her yıl düzenlenen ve geleneksel hale gelen “Altın Adamlar” ödülüne layık görülen Hüseyin Eryılmaz, Anadolu’da Yılın Girişimcisi ödülüne layık görüldü. Her yıl çeşitli ülkelerden ve saygın devlet adamlarının yanısıra iş, sanat, siyaset, yerel yönetim ve fikir dünyasının seçkin isimleri arasında yer alan genç yatırımcı işadamımız Hüseyin Eryılmaz bu ödüle layık bir girişimci olacağını ve ilkelerine bağımlı, yaptığı işlerde kaliteyi prensip haline getireceklerini vurguladı.

Ayrıca Eryılmaz; “çalışmalarımızın karşılığı olarakta 2003- 2004- 2005 ve 2006 yıllarında Yozgat Bölgesi vergi sıralamasında ilk 3’e girerek görevini en güzel şekilde yapmanın huzurunu yaşamaktayız” dedi.

Kaynak:Yozgat Haber Gazetesi

Reklamlar

2 Yanıt to “ERYILMAZLAR GROUP GÖZ KAMAŞTIRIYOR”

 1. diyabetik ayak tedavisi, diyabetik ayak bakımı, kayseri kuaför, kayseri kuaför salonu, kayseri kuafor, kayseri güzellik salonu,kayseri cilt bakımı

 2. Mehmet Kılıçarslan said

  Yozgatlı Hemşehrimiz ve Gururumuz ERYILMAZ GRUOP’un Başarılarının devamını diliyorum.ayın Sayın Hüseyin ERYILMAZ’dan Yozgatspor’a da maddi yardımlarınızı bekliyoruz..Saygılar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s