Sanal Alemde Curali'ye Hoşgeldiniz!

(((26 Mayis 1999)))

 • Mehmet DURAN Editör:

 • Misafir Defteri

  Misafir Defteri
 • Canli Radyo

  curaliradyo-width1
 • Curali Hava Durumu

 • Curali Rehber

 • Curali Avrupa Rehber

 • Çayıralan Kaymakamlığı

 • Çayıralan ve Köyleri Der.

 • ŞEHİRLER ARASI MESAFE

 • Destanlar

 • Çayıralan Mermer

 • Kubbealti

 • Curali Şenlik

 • Reklamlar

Misafir Sayfasi

Posted by Mehmet Duran 17 Mart 2009

Misafir Sayfasi Bir müttet Kapali kalacaktir, sebebi ise misafir sayfasinin kurallarina uyulmayip kisileri assaglayici hakaret iceren yazilar ve isim ve e-mail yazmamalari, mesej yazacaklarin insallah bundansonra kurallara uyarlarda tekrar misafir sayfamizi  hizmete acariz. yorumlariniz okunduktan sonra onaylanacaktir bilgilerinize arzedilir.

Not: Sahte ismi ve e-mail`lerin yorumlari dikkata alinmayacaktir.

((( Misafir Sayfasi )))

Webmeister. Marifd

Reklamlar

15 Yanıt to “Misafir Sayfasi”

 1. HABİP MURAT said

  BİZ TÜRK MİLLETİYİZ MİSAFİRİ ÇOK SEVER ÇOK SAYAR MİSAFİRE SAYĞI DUYARIZ. MİSAFİRİ AĞIRLAMAK İÇİN HER TÜRLÜ İMKANLARIMIZI MİSAFİRE SERGİLERİZ, MİSAFİR İÇİN EVİMİZDE ODA AYARLARIZ(MİSAFİR ODASI),MİSAFİR İÇİN YATAK HAZIRLARIZ,MİSAFİRE ÖZEL YEMEKLER HAZIRLARIZ MİSAFİR BİZ TÜRK MİLLETİNİN BAŞ TACIDIR. BÖYLE DEĞERLİ BİR SİTEDE MİSAFİR İÇİN SAYFA AÇAN MİSAFİR PERVER EDİTÖR İNE TEŞEKÜR ETMEMİZ GEREKİRKEN BU SAYFADA MİSAFİRE YAKIŞMAYAN DAHA DOĞRUSU KENDİMİZE YAKIŞMAYAN YAZILAR YAZMAKTAYIZ. KENDİMİZE YAKIŞTIRMADIĞIMIZI MİSAFİRİMİZE SUNMAYALIM, SAYFAYI MİSAFİRE YAKIŞAN ŞEKİLDE KULLANALIM.

  BÜTÜN SİTE SAKİNLERİNE SAYGILAR SUNARIM.
  HABİP MURAT

 2. Mehmet LALECİ said

  ODUNCU İLE AĞACIN HİKAYESİ

  oduncu baltayı ağacın gövdesine indirdikçe ağaç ağlıyormuş, oduncu teselli etmek istemiş:
  “Haklısın, canını acıtıyorum ama, ne yapayım, ekmek parası, çoluk çocuk evde…”
  Ağaç gözyaşlarını silmiş:
  “Yok, yok üzülme, ben senin yaptığına değil, elindeki baltanın sapı benden, ona ağlıyorum!”

  Yorumsuz.

 3. curali said

  HÜRRİYETCAHİT KAYHAN
  cahitkayhan@mynet.com
  78.166.153.151

  CURALİ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ15 KURUCU ÜYELER DUYURULUR 21 HAZİRAN 2009 TARİHİNE KADAR 15 KURUCU ORTAK ÇAYIRALAN TARIM İLÇE MÜDÜRLÜĞÜNE GİDECEK..KOOPERATİF FESH Mİ OLSUN YOKSA DEVAM MI ETSİN BU KONUDA DİLEKÇE VERECEKLER..KOOPERATİF SÜRESİ 49 YILDIR. EĞER OYLAR EŞİT OLURSA TARIM BAKANLIĞI TEMSİLCİNİN BİR OY HAKKI VARDIR…BİLGİLERİNİZE CAHİT KAYHAN

 4. ismail hokelekli said

  huruyet ben ismail hokelekli burak artik su sapma sapan yazilari senin yuzunde baskalarin kalbini kiriyok yeter artik yazma

 5. H.EYYÜP ERKAN said

  KARDESLIGIN DAIMI OLDUGU, SEVGILERIN BIRLESTIGI,DOSTLUKLARIN BITMEDIGI MUTLU,UMUTLU,SEVGI DOLU, RAHMETLERIN YAGMUR GIBI YAGDIGI BU MUBAREK GECENİN TUM TURK VE ISLAM ALEMINE VE CURALİ HALKINA HAYIRLAR GETIRMESINI DILERIM…
  MEVLİD KANDILINIZ MUBAREK OLSUN.SAYGILAR

  HACI EYYÜP ERKAN

 6. Mübarek Mevlid kandilunizi Teprik eder bu mübarek kandilin butün islam alemine hayirlara vesile olmasini temenni eder.Bütün Cualili kardeslerimze selamlar sunarim. saygilarimla S,BekirERGIN.

 7. vefa lale said

  tum islam alemının mevlut kandılını kutlarım hayırlara vesıle olmasını dılerım…

 8. ALI PARLAK said

  SLM TUM ISLAMALEMININ VE CURALI HALKININ MUBAREK MEVLIT KANDILINI KUTLARIM MUBAREK KANDILIN ISLAM ALEMINE HAYIRLARA VESILE OLMASINI YUCE ALLAHTAN DILERIM
  AYRICA CURALI HALKI ICIN HIZMET YARISINA GIREN CURALI BELEDIYE BASKAN ADAYLARINA BASARILAR DILERIM SANSLARI ACIKOLSUN
  HALKA HIZMET HAKKA HIZMETTIR
  HERKESE SAYGI VE SELAMLAR
  ALI PARLAK BELCIKA

 9. avsar tuz said

  Sevgili Curalili büyüklerim ve kardeşilerim hepimizin bildiği üzere köyümüz önümüzdeki yerel seçimlerde yeni bir belediye başkanını secmek üzere oy kullanacak.
  Bu vesile ile acizane bir önerim olacak elbetteki köyümüze yakışan başkan adayını secmek hepimizin hakkı ve dileğidir.Ancak buradan ve duyumlar yoluyla görmek ve duymak istediğimiz bazı oluşumlar nedendir olmuyor.Belediye başkan adaylarının bir yerde toplanıp köy secmenlerinin önünde bir toplantı düzenliyerek yapacakları projeleri ve çalışmalarını anlatmalarını canı gönülden destekliyor ve istiyorum bu dileğime her belediye başkan adayınında büyük bir cesaretle katılacağına inanıyorum bu oluşumu biz curali halkı olarak belediye başkan adaylarından istemek en doğal hakkımızdır.Bu oluşuma destek vermeyen adayların samimiyetine de itibar edilmiyecği kanısına varacağımızı da bilmelerini belirtir ve her başakan adayının çıkıp kendi çalışmalarını anlatacağına inanıyorum.Bende derimki köydeki seçmen sahibi insanların Halil Karasalan,Hacı Eyüp Erkan.Ömer Osman Bekyürek belediye başkan adaylarını bir araya getirip toplumun önünde yapacakları çalışmalarını kendi ağızlarından dinlemek bizim en doğal hakkımızdır diyorum.
  Ve başarılar diliyorum.

 10. hakan ağca said

  Öncelikle tüm curalı kardeşlerime sevgi, saygı dolu selamlarımı sunuyorum.

  Avşar TUZ kardeşimiz kendi düşüncesini yazmış çok güzel bir fikir ortaya atmış bir curalı li gibi düşüncesinden dolayı ona burada tşk ediyorum ve görüşlerine katılıyorum.

  Bu öneriye varız diyoruz. Üç başkan adayını bir kahvede oturtalım her başkan kendi yanına bir danışman alsın oturumu’nda bir kişi yönetsin halktansa beşer kişilik toplam 15 temsilci gelsin vatandaş sorsun başkan adayları cevaplasın. Bu konuşmalarında kameraya kayıt edelim.

 11. vatandas said

  sonrada herkes birbirini bicaklasin bence bu secimi fazla büyütmemeliyiz ne kadar az konusursak o kadar az problem olur köye fabrikalar acacak halleri yok köyün icini ve etrafini mezarligi yapsinlar köyün girislerini düzeltsinler calmasinlar adam kayirmasinlar yeter baska istegimiz yok simdi adaylari toplasak ne söyleyecekler biz bunlari yapmayacagizmi diyecekler benim fikrim simdiye kadarki yaptiklarini kisiliklerini göze alarak oyumuzu kullanalim

 12. avsar tuz said

  Sevgili vatandaş kardeşim.
  Bizler düşüncelerimizi anlatırken senin gibi düşünceye sahip olmadığımızı sanırım yazımızda yeterince açıkladık anlamak için illa arif olmak gerekmez.
  Kanlı bıçaklı olmak için bir fikir, düşünce yazmadık bire bir söylenen sözler çabuk onutulduğu için bizde toplum içerisinde konuşulan sözlerin verilen vaatlerin baki kalacağına inanarak düşüncelerimizi dile getirdik.
  Sonra! Belediye başkan adaylarımızı ortak bir zeminde bir araya getirmek hem onların fikrini almak hemde köy halkımızın arasında bir kaynaşma ortamı yaratmak yoksa elbetteki bizimde düşüncemiz köyümüzün güzelleşmesi insanca yaşanır halde olmasıdır.
  Lütfen konuşmalarımıza biraz daha özen gösterip dikkatli olursak hepimiz için hayırlı olacağı inancındayım.
  Ayrıca ben her kim secilirse ondan dileğim köyümüze bir fabrika kurmasınıda arz ve talep ediyorum neden olmasın, neden kurulması bu düşüncenize katılmıyorum.İstenilirse yapılmayacak hiçbir şey yoktur.
  Bugün Dünyada yap işlet devret,ARGE projeleri üretilmektedir küçük sermayelerle ne harikalar yaratılıyor bu güce sahip bir köyümüz var yeterki bu atılımları yapacak bir başkanımız ve ona her daim destek olacak çalışma arkadaşları olsun.
  Hedefi büyük olmayan insanların sözleride büyük olmaz!
  Saygılar.

 13. ALI PARLAK said

  sayin avsar tuzkardesim fikirlerinize katiliyorum herkesin adaylarin icratini ogrenmek hakidir iyi dusunmussun iyidir lakin internette butun yazilanlari okuyorum eminim sizlerde okuyorsunuz cok atesli taraf tutan genclerimiz var adaylarimizin ucude ayni zamanda ayni mekanda halka acilirlarsa eminim taraf tutan genclreimiz rakibine ihtiraz eder karsi taraf alta kalmaz ortada kargasa cikar belki ben yaniliyorum benim acizane fikrim adaylarimiz ayri ayri zamanda bir mekanda halkinin karsisina cikarsa daha uygun olacagini dusunuyorum
  HEKESI SAYGIILE SELAMLIYORUM

 14. ali hökelekli said

  avşar tesekürederim yazıdan dolayi curali başkan adaylarina başarilar dilerim beldemize neyapacaklarini porejelerini halkımıza anltasalar beldemizin insani ona göre bilgilendirseler halkımz da hangi adayin porejesin bakar on karani belirler bizim adaylar da malisf öyle bir şeyler yok diyer beldeler yapacaklari porejleri anlatiyorlar başkan adaylarna başarlar dilerim .

 15. avsar tuz said

  Barış Ruhun Şad’ olsun

  İnsanoğlu haddin bilir kem söz söylemez iken
  Elalemin namusuna yan gözle bakmaz iken
  Bir sofra kurulmuş ki Halil İbrahim adına
  Ortada bir tencere boş mu dolu mu bilen yok
  Bir sofra kurulmuş ki Halil İbrahim adına
  Ortada bir tencere boş mu dolu mu bilen yok

  Buyurun dostlar buyurun Halil İbrahim sofrasına

  Daha çatal bıçak kaşık icat edilmemişken
  İsmail’e inen koç kurban edilmemişken
  Bir kavga başlamış ki nasip kısmet uğruna
  Kapağı ver kulbu al kurbanı ne hiç soran yok
  Bir kavga başlamış ki nasip kısmet uğruna
  Kapağı ver kulbu al kurbanı ne hiç soran yok

  Buyurun dostlar buyurun Halil İbrahim sofrasına

  Yıllardır sürüp giden bir pay alma çabası
  Topu topu bir dilim kuru ekmek kavgası
  Bazen durur bakarım bu ibret tablosuna
  Kimi tatlı peşinde kimininse tuzu yok
  Bazen durur bakarım bu ibret tablosuna
  Kimi tatlı peşinde kimininse tuzu yok
  Buyurun dostlar buyurun Halil İbrahim sofrasına

  Ağzı açık gözü toklar buyursunlar baş köşeye
  Kula kulluk edenlerse ömür boyu taş döşeye
  Nefsine hakim olursan kurulursun tahtına
  Çalakaşık saldırırsan ne çıkarsa bahtına

  Halat gibi bileğiyle yayla gibi yüreğiyle
  Çoluk çocuk geçindirip haram nedir bilmeyenler
  Buyurun sizde buyurun
  Buyurun dostlar buyurun

  Barış der her bir yanın altın gümüş taş olsa
  Dalkavuklar etrafında el pençe divan dursa
  Sapa kulba kapağa itibar etme dostum
  İçi boş tencerenin bu sofrada yeri yok
  Sapa kulba kapağa itibar etme dostum
  İçi boş tencerenin bu sofrada yeri yok

  Para pula ihtişama aldanıp kanma dostum
  İçi boş insanların bu dünyada yeri yok
  Para pula ihtişama aldanıp kanma dostum
  İçi boş insanların bu dünyada yeri yok

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s